Projekt Obyčejný život v azylovém domě

21.7.2015

 

Realizací projektu Obyčejný život v azylovém domě zlepšujeme matkám i dětem jejich pobyt u nás pořízením nového vybavení.

 

Díky podpoře Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové můžeme dokoupit dosluhující prostěradla, nádobí, vysavač a potřebný nábytek. Nově pořízené vybavení zůstane v azylovém domě několik let a zkvalitní pobyt dalším uživatelům. Na níže zobrazených fotografiích naleznete budovu Domova na skalách a materiál, který bylo možné díky tomuto projektu pořídit.

 

 

 

foto Domova
VDV - CEMA nákup vybavení
VDV - CEMA vybavení
VDV projekt obyčejný život CEMA Žamberk
PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Newsletter
Přispějte pomocí sbírky Společně za úsměv na pořízení hraček na zahradu pro děti z Azylového domu.
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
KIK finančně podpořil Azylový dům a Krizovou pomoc v Žamberku. Zákazníci z Pardubického kraje přispěli do sbírky KIK dohromady 29 070 Kč.
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za loňský rok jsme takto získali 3698Kč. Děkujeme.
Děkujeme Konzumu a všem, kdo jste se zapojili do sbírky "Společně za úsměv". Na projekt pořízení sportovních potřeb a hraček pro venkovní vyžití dětí z Azylového domu se podařilo vybrat 5 787 Kč.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu