Projekt "Zkvalitnění hřiště a tvůrčí dílny" - MAS Orlicko, Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkovaTento projekt byl financován z Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova, prostřednictvím MAS Orlicko.

V roce 2012 bylo naším cílem dovybavit zahradu dalšími herními prvky a vyměnit staré, již velmi opotřebované a nevhodné oplocení kolem zahrady u Centra pro rodinu. Zahrada se nachází na přilehlém pozemku, který máme v dlouholetém užívání. Na zahradě se nachází pískoviště se zakrytím, herní sestava Labyrint, pružinová houpačka, dřevěný hrací domeček, plastová přenosná skluzavka a venkovní zahradní nábytek (stůl + lavice).

Nově byla v tomto roce přikoupena další pružinová houpačka, vhazovadlo a balanční lávka a zahrada byla nově oplocena. Na jaře ještě přibude k novým lavičkám ohniště.

V září a říjnu byli instalovány nové (výše zmíněné) herní prvky a vybudováno nové oplocení.

Dále byla v rámci projektu vybavena výtvarná dílna novými úložnými prostory, zakoupili jsme také novou keramickou pec, klimatizační jednotku a zrenovovali velmi nevyhovující podlahu včetně položení nového linolea.


IMG_3434
IMG_3462
IMG_3085
IMG_3586
IMG_3588
IMG_3589

Zpět
PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Newsletter
Přispějte pomocí sbírky Společně za úsměv na pořízení hraček na zahradu pro děti z Azylového domu.
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
KIK finančně podpořil Azylový dům a Krizovou pomoc v Žamberku. Zákazníci z Pardubického kraje přispěli do sbírky KIK dohromady 29 070 Kč.
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za loňský rok jsme takto získali 3698Kč. Děkujeme.
Děkujeme Konzumu a všem, kdo jste se zapojili do sbírky "Společně za úsměv". Na projekt pořízení sportovních potřeb a hraček pro venkovní vyžití dětí z Azylového domu se podařilo vybrat 5 787 Kč.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu