Projekt "Zkvalitnění hřiště a tvůrčí dílny" - MAS Orlicko, Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkovaTento projekt byl financován z Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova, prostřednictvím MAS Orlicko.

V roce 2012 bylo naším cílem dovybavit zahradu dalšími herními prvky a vyměnit staré, již velmi opotřebované a nevhodné oplocení kolem zahrady u Centra pro rodinu. Zahrada se nachází na přilehlém pozemku, který máme v dlouholetém užívání. Na zahradě se nachází pískoviště se zakrytím, herní sestava Labyrint, pružinová houpačka, dřevěný hrací domeček, plastová přenosná skluzavka a venkovní zahradní nábytek (stůl + lavice).

Nově byla v tomto roce přikoupena další pružinová houpačka, vhazovadlo a balanční lávka a zahrada byla nově oplocena. Na jaře ještě přibude k novým lavičkám ohniště.

V září a říjnu byli instalovány nové (výše zmíněné) herní prvky a vybudováno nové oplocení.

Dále byla v rámci projektu vybavena výtvarná dílna novými úložnými prostory, zakoupili jsme také novou keramickou pec, klimatizační jednotku a zrenovovali velmi nevyhovující podlahu včetně položení nového linolea.


IMG_3434
IMG_3462
IMG_3085
IMG_3586
IMG_3588
IMG_3589

Zpět
PŘIDEJTE SE DO KLUBU PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
Newsletter
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu
KDE NÁS NAJDETE
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
Šatník
Děkujeme všem dárcům!
shrnutí základních informací pro příchozí občany z Ukrajiny
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Dárkový poukaz na služby Rodinného centra
ŽENA REGIONU 2018
Šatník