ZÁJMOVÉ KROUŽKY pro děti i dospělé a HERNA rodinného centra

3.12.2020

Vážení a milí účastníci zájmových kroužků pro děti či dospělé,
oznamujeme Vám, že vzhledem k aktuálním provozním záležitostem v centru a také s ohledem na platná mimořádná opatření vlády, budou naše kroužky, kurzy i volnočasový klub (až na dvě výjimky) minimálně do konce kalendářního roku stále přerušeny - každý přihlášený účastník obdrží informace na email. Děkujeme za pochopení.
Začátkem ledna Vás seznámíme s aktuální situací a v případě, že bude možné činnost obnovit, dáme rovnou vědět i termíny zahájení jednotlivých aktivit. Prosíme tedy i nadále o trpělivost.

 

Finanční vyrovnání – tedy vrácení plateb za nerealizované lekce či snížení úhrad na 2.pololetí budeme řešit v období, kdy Vás k platbám obvykle vyzýváme, tedy na přelomu ledna a února, resp. jakmile bude znám termín obnovení činnosti.  

 

HERNA pro rodiče s dětmi je také UZAVŘENA.

 

Přejeme Vám krásný adventní čas v rodinném kruhu :).

PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Přejeme Vám klidné Vánoce v kruhu rodiny a přátel a do nového roku hodně zdraví.
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Newsletter
Přispějte pomocí sbírky Společně za úsměv na pořízení her, sportovních potřeb a výtvarných potřeb do volnočasového KLUBU BEZ KLÍČE.
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za uplynulý rok jsme takto získali 2 103Kč. Děkujeme.
Děkujeme Konzumu a všem, kdo jste se zapojili do sbírky "Společně za úsměv". Na projekt pořízení sportovních potřeb a hraček pro venkovní vyžití dětí z Azylového domu se podařilo vybrat 5 787 Kč.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu