PÁLENÍ ČARODĚJNIC

13.5.2022 až 30.6.2022

PÁLENÍ ČARODĚNIC NA MYSLIVECKÉ CHATĚ V ŽAMBERKU

Cesta pro rodinu po nucené dvouleté pauze uspořádala tradiční a oblíbenou akci pro rodiny s dětmi Pálení čarodějnic. Čarodějnickým odpolednem nás letos provázeli piráti.

Akci navštívilo přes 300 návštěvníků a počasí nám letos opravdu přálo.

Pro děti bylo připraveno osm stanovišť, kde plnily různé disciplíny. Nejoblíbenější aktivitou bylo pro větší děti střelba z kanónu a pro menší lovení pirátskou rukou a přechod řeky plné žraloků. Všechny děti byly zdatnými piráty a vše zvládly s přehledem.

Skvělým zpestřením odpoledne byla nejen pro děti, ale i pro dospělé ukázka živých zvířat jako např. chameleon, hadi, leguán, jezevec, africká krysa, želva, králíčci. Návštěvníci tak měli jedinečnou možnost poznat, jak žijí, pohladit si je a prohlédnout si tato krásná zvířata pěkně blízka. Děti se rády k tomuto stanovišti vracely.

V podvečer byla vyhlášena, již tradičně, nejatraktivnější malá i velká čarodějnice. Porota měla napilno, a nakonec ocenila všechny účastníky v maskách.
Své taneční vystoupení předvedla skupina Babylenky a k poslechu a tanci skvěle zahrála kapela Drums & Guitars.

Akci podpořilo město Žamberk a Pardubický kraj. Velké díky patří také sponzorům, kterými byli Masoeko s.r.o., Teddies s.r.o., a GAF s.r.o.

Do akce se zapojilo 50 dobrovolníků.

„Děkujeme všem dárcům a dobrovolníkům, kteří nám pomohli tuto akci zorganizovat a podpořili tak naši činnost. Naším záměrem je vytvořit prostor pro trávení volného času celým rodinám. Jsme rádi, že na akci dorazili i prarodiče s vnoučaty. Těšíme se opět na příští rok.,“ říká Dana Hubálková, ředitelka organizace.

za Cestu pro rodinu, z.ú.
Lucie Malá
komunikace s veřejností

čarodějnice 2022 (27)
čarodějnice 2022 (28)
čarodějnice 2022 (46)
čarodějnice 2022 (55)
PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Newsletter
Zde najdete informace k poskytované materiální pomoci občanům z Ukrajiny.
Děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky Společně za úsměv, kterou již tradičně pořádá Konzum. Vybraná částka posloužila k nákupu dřevěných edukativních her pro komunitní nízkoprahové aktivity.
shrnutí základních informací pro příchozí občany z Ukrajiny
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu