HRA PRO RODINY S PŘEDŠKOLNÍMI DĚTMI

1.4.2021 až 11.4.2021

Milí rodiče a milé děti,
zveme Vás na jarní procházku :).

Připravili jsme pro Vás v Žamberku tři zastavení s VELIKONOČNÍM ZAJÍČKEM a jeho úkoly.
Chcete-li se do hry zapojit, musíte najít hrací karty s úkoly a s obrázkem velikonočního zajíčka (zalaminovaná A4) - u rozhledny Rozárka, u vstupu do parku od Vavřičku, na zahradě Rodinného centra. Hra je určena především pro předškolní děti, zapojit se ale může kdokoliv :).
Hledání a plnění úkolů si můžete rozložit do více dní, také nezáleží, v jakém pořadí stanoviště navštívíte. Hrací karty budou umístěny ve čtvrtek 1.4.2021 a ponechány minimálně do neděle 11.4.2021.

 

Přejeme hezkou jarně-velikonoční zábavu, spoustu čerstvého vzduchu, pěkné počasí a hlavně pohodový čas s rodinou. Pokud nám z Vašeho putování pošlete fotografii, uděláte nám velikou radost :) - centrum@cestaprorodinu.cz.

 

PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Newsletter
Přejeme Vám klidné Vánoce v kruhu rodiny a přátel a do nového roku hodně zdraví.
Děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky Společně za úsměv, kterou již tradičně uspořádal Konzum, obchodní družstvo. Ve sbírce jsme získali celkem 12 420,- na vybavení do volnočasového Klubu bez klíče.
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za uplynulý rok jsme takto získali 2 103Kč. Děkujeme.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu