ADVENT v Rodinném centru

23.11.2020 až 27.11.2020

Vážení a milí,
Advent se kvapem blíží....a v tomto čase jsme pro Vás, ale i společně s Vámi, už mnoho let vyráběli adventní věnce a jiné vánoční dekorace a prodávali je na jarmarku v Žamberku i okolí. Bohužel letos jsou jarmarky zrušené a potkávání omezeno :(,.....přesto MÁME PLÁN a nabídku pro Vás :).
Pokud vše dobře dopadne a vše potřebné se nám do konce týdne podaří obstarat (hlavně jehličí :)), budeme v příštím týdnu vyrábět pro Vás, kteří o věnec či jinou dekoraci projevíte zájem.
Chcete-li si tedy i letos pořídit adventní věnec či jinou dekoraci od nás a tím nás i podpořit - SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK.... každý vyrobený kousek vyfotíme a zveřejníme/nabídneme touto cestou ke koupi. S každým zájemcem, který se přihlásí, pak již domluvíme, přes soukromou zprávu či telefonicky, termín a čas převzetí (vše rychle, bezpečně a v souladu s opatřeními).


POZOR, POZOR, POZOR- chystáme letos ještě jednu NOVINKU, díky které bychom společně s Vámi chtěli udělat radost osamělým seniorům žijícím v našem městě.....podrobné informace zveřejníme co nevidět, tak buďte ve střehu :).

PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Newsletter
Přispějte pomocí sbírky Společně za úsměv na pořízení her, sportovních potřeb a výtvarných potřeb do volnočasového KLUBU BEZ KLÍČE.
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
KIK finančně podpořil Azylový dům a Krizovou pomoc v Žamberku. Zákazníci z Pardubického kraje přispěli do sbírky KIK dohromady 29 070 Kč.
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za uplynulý rok jsme takto získali 2 103Kč. Děkujeme.
Děkujeme Konzumu a všem, kdo jste se zapojili do sbírky "Společně za úsměv". Na projekt pořízení sportovních potřeb a hraček pro venkovní vyžití dětí z Azylového domu se podařilo vybrat 5 787 Kč.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu