Burza dětského, kojeneckého a těhotenského oblečení + hraček, dětských knih a zboží

ZÁKLADNÍ INFORMACE O BURZE

Místo konání burzy:

Rodinné centrum, Nádražní 22, Žamberk (přízemí – prostory herny a klubu)

 

Burza Vám nabízí možnost prodat zachovalé kojenecké, dětské či těhotenské oblečení, dětské sportovní potřeby, hračky, hry a knížky pro děti či budoucí rodiče a zároveň nakoupit další zboží od jiných prodávajících.

                                                                                                          

Burzu pořádáme 2x za rok - JARNÍ/LETNÍ zpravidla v březnu a PODZIMNÍ/ZIMNÍ zpravidla v září. Aktuální termíny vždy vyhlašujeme předem na samostatném plakátu. Sledujte náš Facebook či web.

 

Snažíme se držet dobrou kvalitu nabízeného zboží, proto nepřijímáme k prodeji špinavé, potrhané, sešlé či jinak poškozené zboží.

 

Velké věci (kola, postýlky, jídelní židličky, autosedačky apod.) přijímáme pouze po předchozí domluvě a v omezeném množství. KOČÁRKY z kapacitních důvodů do prodeje nepřijímáme.

 

Naše burzy mají dlouholetou tradici a využilo je velké množství prodávajících i nakupujících. Aktuálně se na burze prodává cca 2.000 kusů zboží.

 

Z organizačních důvodů je po dobu burzy zrušen stálý program, který běžně probíhá v prostorech konání burzy (herna RC a Klub).

 

CO LZE NA BURZE PRODAT (ZAKOUPIT):                                        
• kojenecké oblečení, výbavičku pro miminka (body, dupačky, kabátky, overaly, tepláčky….)                     

 

• oblečení pro děti a mládež (bundy, mikiny, tepláky, kalhoty, čepice, kšiltovky, pyžama, prádlo…)  

 

•  dětské boty

 

• těhotenské i dámské oblečení (halenky, kalhoty, sukně, šaty…)                                        

 

• doplňkové zboží pro těhotné ženy, miminka a děti (např.odsávačky, monitory dechu, zavinovačky, podložky pro děti, nevyužité plínky, povlečení do dětských postýlek, spací pytle…)    

                                   

• soupravy - teplákové, pyžama a kojenecké soupravičky                                       

 

• hračky, dětské knížky, hry, plyšáky                                                                        

 

• na větší věci, které nelze do burzy přinést Vám můžeme vyvěsit inzerát za poplatek 10Kč                                 

  DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO PRODÁVAJÍCÍ

SEZNAMTE SE S PRAVIDLY PRO PRODÁVAJÍCÍ

                                  
ZAVOLEJTE SI (nebo napište) O POŘADOVÉ ČÍSLO ÚČASTNÍKA BURZY, pod kterým budete vedeni v evidenci prodávajících - volejte nebo pište od 1. září 2022 na tel.č. 608 621 301, mail: centrum@cestaprorodinu.cz    

                                
• prodávejte pouze PODZINMNÍ a ZIMNÍ sortiment, vše kvalitní, čisté a nepoškozené!!!    

                                    
MAXIMÁLNÍ POČET PRODÁVANÉHO ZBOŽÍ ANI BOT NENÍ OMEZEN 

                                     
každý kus zboží pečlivě označte dobře držícím lepítkem (papírovou páskou na zeď, štítek přicvaknutý sešívačkou na cedulku za krkem nebo splintovacími kleštěmi), věci, z kterých se označení v průběhu burzy odlepí, jsou ihned vyřazeny z prodeje, doporučujeme označit na dvou místech (1x na dobře viditelném místě a 1x například do kapsy, odkud se štítek jen tak neztratí)  

 

•  soupravy oblečení, které chcete prodat dohromady (např. dvoudílné pyžamo, tepláková souprava, kojenecká soupravička...apod.) nespojujte špendlíky, ale sešijte několika stehy pevně k sobě!!!

                                   
• vypište seznam prodávaných věcí do NAŠEHO předepsaného formuláře, který si stáhnete zde nebo Vám jej předáme v kanceláři Rodinného centra

 

• níže naleznete též pokyny k jeho vyplnění i vzor popisu lepítka, které musí být na každém kusu oblečení      

 

• vyplněný formulář přineste v den příjmu zboží společně s věcmi, které chcete prodávat - zboží přineste v PEVNÉ TAŠCE, kterou si označíme Vaším pořadovým číslem a uschováme; při kompletaci neprodaných věcí Vám do ní vrátíme zbylé zboží (prosíme nepoužívejte igelitové sáčky na odpad ani banánové či jiné krabice)     

 

manipulační poplatek za příjem zboží do burzy - 5Kč/ks - poplatek bude vybírán tradičně při příjmu zboží    

                                 
• Rodinné centrum si sráží 10% z prodaného zboží                                      
                           

  POKYNY K VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE

 

Soupis prodávaného zboží vypište do NAŠEHO předepsaného formuláře!
Tento formulář získáte v kanceláři Rodinného centra, Nádražní 22, Žamberk (přízemí) či si jej můžete stáhnout z našich webových stránek www.cestaprorodinu.cz/BURZA dětského oblečení.

Všechny údaje vyplňte prosím čitelně a u popisu zboží nezapomeňte na jasnou identifikaci, která je nezbytná pro dohledávání zboží, ze kterého odpadl štítek. Na každý kus zboží použijte pouze jeden řádek. Ostatní (neoznačené) kolonky NEVYPLŇUJTE!!!

Prodejní cena je částka, za kterou vaše zboží prodáváte, a bude uvedena také na štítku spolu s přiděleným číslem prodávajícího a pořadovým číslem zboží.  

Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, tel.kontakt, email)  jsou požadovány výhradně na organizaci burzy a možnost kontaktovat prodávající. Údaje budeme uchovávat pouze za tímto účelem a po dobu 5 let od předání.

Než začnete vyplňovat soupis zboží a lepit štítky – ZAVOLEJTE SI (nebo napište) O POŘADOVÉ ČÍSLO PRODÁVAJÍCÍHO, pod kterým budete vedení v evidenci prodávajících – volejte nebo pište na telefonní číslo 608 621 301, mail: centrum@cestaprorodinu.cz. Přidělené číslo prodávajícího zapište na políčka vpravo nahoře.

Pokud chcete do burzy dát nějaký komplet oblečení a chcete ho prodat vcelku (uvádíte to tak v soupisu zboží), je nutné tyto kusy oblečení pevně sešít. KOČÁRKY, DĚTSKÁ KOLA, JÍDELNÍ ŽIDLIČKY a jiné větší kusy k prodeji z prostorových důvodů nepřijímáme!!!

Na větší věci, které nelze do burzy přinést Vám můžeme vyvěsit inzerát za poplatek 10Kč - inzeráty na soupisku zboží neuvádějte.

POZOR - počet kusů přijímaného zboží k prodeji od jednoho zákazníka není omezen, PROVOZOVATEL BURZY SI VŠAK VYHRAZUJE PRÁVO UKONČIT PŘÍJEM ZBOŽÍ PŘI NAPLNĚNÍ CELKOVÉ KAPACITY.


Štítek – lepítko na prodávané zboží: VZOR!!!!!!
Jednotlivé zboží označte štítky z náplasti nebo papírové pásky na zeď či štítek přicvakněte sešívačkou na cedulku za krkem nebo splintovacími kleštěmi, na něj napište pořadové číslo zboží lomeno cena (musí odpovídat seznamu) a pečlivě přilepte/připevněte – vzor štítku níže. Doporučujeme i možnost označit na dvou místech (1x na dobře viditelném místě a 1x například do kapsy, odkud se štítek jen tak neztratí).  

K výše uvedenému označení na štítku (poř.č./cena) připište na štítek ještě přidělené číslo prodávajícího, které prosím zakroužkujte. Toto číslo je VELMI DŮLEŽITÉ při manipulaci s věcmi po celou dobu prodeje a pro následnou kompletaci neprodaného zboží a vrácení zpět prodávajícímu.

Upozorňujeme, že věci, z kterých se označení v průběhu prodeje odlepí, se stávají neprodejnými (budou z prodeje vyřazeny) a neidentifikovatelnými při konečné kompletaci neprodaných věcí.

 

 vzor štítku:

KONTAKT

 

Rodinné centrum - 465 614 555

                       - 608 621 301

DS Maceška/chůvy - 730 870 435

Lucie Malá - 603 813 646

Klára Brejtrová - 774 174 287

centrum@cestaprorodinu.cz

maceska@cestaprorodinu.cz

chuva@cestaprorodinu.cz

mala@cestaprorodinu.cz

 

Nádražní 22, Žamberk 564 01

/CestaProRodinu22

 

PROVOZ KANCELÁŘE Rodinného centra a Dětské skupiny Maceška

pondělí 8:00 - 16:00
úterý 8:00 - 12:30
středa 8:00 - 16:00
čtvrtek 8:00 - 12:30
pátek 8:00 - 12:30

 

možno dle dohody i v jiném čase

kontaktujte nás: Lucie Malá, Klára Brejtrová

 

Změna provozní doby vyhrazena (pořádání jednorázových akcí, školní prázdniny apod.).

 

 

KDE NÁS NAJDETE
RODINNÉ CENTRUM A DS MACEŠKA