PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY - LÉTO 2020

 

Na letní prázdniny 2020 jsme pro Vás a hlavně pro Vaše děti připravili 8 týdnů příměstských táborů.

 

Přehled nabízených termínů/turnusů:

- pro děti od 7 do 12 let

7. - 10. července

13. - 17. července

20. -24. července

27. - 31. července

Na tyto týdny budou pro děti nachystány různé hry, soutěže, tvoření ale i návštěva hřišť, hry v přírodě, koupání v řece, celodenní výlety...

 

- pro děti od 7 do 12 let (výtvarné příměstské tábory)

13.- 17. července

20. - 24. července

Zde se mohou děti těšit na tvoření s Laďkou Stejskalovou a pro zpestření také plánujeme pro obě skupinky celodenní výlet.

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO RODIČE: Jedná se o celodenní práci v sedě v dílně, doporučujeme spíše starším dětem s opravdovým zápalem pro tvoření. Není vhodné pro děti, které potřebují pohyb, spíše pro klidné povahy :-):-), nedoporučujeme prvňáčkům, proto prosíme pečlivě zvažte, než dítě přihlásíte.

 

- pro předškolní děti od 3 let

3. - 7. srpna

10. - 14. srpna

Pro děti bude nachystán program a aktivity odpovídající věkovému složení nahlášených dětí.

 

Naše příměstské tábory jsou pro roky 2018 - 2020 podpořeny prostřednictvím MAS Orlicko z Evropského sociálního fondu. Cílem této podpory je zajistit péči o děti prioritně z území MAS Orlicko formou realizace příměstských táborů v období školních prázdnin a tím umožnit rodičům sladit pracovní a rodičovské povinnosti.

 

Z výše uvedených důvodů budeme i v letošním roce od obou rodičů požadovat kromě předložení vyplněné přihlášky i potvrzení od zaměstnavatele o zaměstnání (nebo od ČSSZ pokud podnikají či z Úřadu práce, že je rodič evidovaným zájemcem o práci). V případě, že Vaše dítě navštěvovalo náš příměstský tábor již v roce 2018 nebo 2019, je monitorovací list a potvrzení o vazbě na trh práce vyplňováno pouze v případě, že došlo ke změnám.

 

Díky této podpoře můžeme účastníkům našich příměstských táborů nabídnout příznivější cenu, než tomu bylo v předchozích letech.

 

 


Platební podmínky:

Přihlášení dítěte na tábor je podmíněno předložením vyplněné Přihlášky a Monitorovacího listu podpořené osoby a doložením Potvrzení od zaměstnavatele (či ÚP, ČSSZ, školy nebo vzdělávacího zařízení) – dle postavení podpořené osoby (rodiče) na trhu práce. Současně je podmínkou k závaznému přihlášení dítěte (při podání přihlášky) uhradit alespoň 50% z ceny tábora (nevratnou zálohu). Doplatek ceny je nutné uhradit nejpozději do 31.5.2020.
Dokumenty uvedené výše přijímáme v kanceláři Rodinného centra (monitorovací list s Vámi vyplníme v kanceláři, ostatní dokumenty naleznete níže, typ Potvrzení si vyberte dle Vaší aktuální situace).
V případě, že Vaše dítě navštěvovalo tento příměstský tábor již v roce 2018 nebo 2019, je monitorovací list a potvrzení o vazbě na trh práce vyplňován pouze v případě, že došlo ke změnám.


Platbu uhraďte bezhotovostním převodem na účet: 198498157/0300
variabilní symbol: 22011(klasický), 22012 (výtvarný), 22013 (předškolní)
zpráva pro příjemce: jméno dítěte

V ceně je kromě pečujících osob a aktivit pro děti také zahrnuto: jízdné, vstupné a obědy z jídelny (mimo celodenní výlety).

Storno poplatek – pouze v případě dlouhodobé nemoci a při doložení potvrzení od lékaře, výše storno poplatku bude řešena vždy individuálně, maximálně však do výše 50% z ceny tábora.

Táborová pravidla:
1. Dítě se nesmí bez dovolení vedoucích vzdalovat.
2. Dítě si mohou z tábora vyzvednout pouze určené osoby.
3. Dítě se nechová hrubě k ostatním dětem.
4. Dítě hlásí všechny zdravotní problémy.
5. Dítě ohlásí vedoucím příchod i odchod (pokud chodí samo).
6. Dítě dodržuje pokyny vedoucího.

 

Informace k provozu příměstských táborů:
všechny tábory budou mít zázemí v prostorech budovy Rodinného centra, Nádražní 22
• od 7:00 do 16:30  - děti mohou přicházet ráno nejpozději do 8:30 a odpoledne odcházet dle Vašich potřeb a domluvy s námi
                       - děti na výtvarný tábor ráno příchod nejpozději do 8:30 hod. a odpoledne odcházet dle Vašich potřeb a domluvy s námi
                       - pokud potřebujete přivést nebo vyzvednout dítě v jiný čas, informujte nás prosím předem, abychom se domluvili, kde nás zastihnete
nezapomeňte v den nástupu dítěte na tábor donést Vámi potvrzené ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O ZDRAVOTNÍM STAVU DÍTĚTE
• obědy jsou zahrnuty do ceny tábora, v případě celodenního výletu, o kterém Vás budeme informovat, dáváte s sebou dětem celodenní stravu a z platby za tábor je jim hrazeno případné jízdné či vstupné
• s sebou: přezůvky; pohodlné oblečení; v batůžku - dopolední a odpolední svačinku, pití a vždy pláštěnku (deštník není vhodný) – ven chodíme za každého počasí - minimálně na oběd :); příp. oblečení náhradní, které si můžete během celého tábora nechat v šatně; vhodnou obuv na vycházky či výlety
• děti, které se budou účastnit výtvarného tábora ještě navíc s sebou: pracovní oblečení
• děti, které se budou účastnit tábora pro předškoláky (od 3let) ještě navíc s sebou: polštářek, případně plyšáka :) na poobědové odpočívání (deky a karimatky budou dětem k dispozici)

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat: 774 174 287 nebo 603 813 646.

KONTAKT

 

Rodinné centrum - 465 614 555

                       - 608 621 301

DS Maceška/chůvy - 730 870 435

Lucie Malá - 603 813 646

Klára Brejtrová - 774 174 287

centrum@cestaprorodinu.cz

maceska@cestaprorodinu.cz

chuva@cestaprorodinu.cz

mala@cestaprorodinu.cz

 

Nádražní 22, Žamberk 564 01

/CestaProRodinu22

 

PROVOZ KANCELÁŘE Rodinného centra a Dětské skupiny Maceška

PO - ČT 8:00 - 16:00
8:00 - 15:00

 

možno dle dohody i v jiném čase, kontaktujte nás

Lucie Malá, Klára Brejtrová, Erika Jeníčková

 

Změna provozní doby vyhrazena (pořádání jednorázových akcí, školní prázdniny apod.).

 

 

KDE NÁS NAJDETE
RODINNÉ CENTRUM A DS MACEŠKA