Projekt S NÁMI SE NENUDÍTE - Pardubický kraj

Cílem projektu je zkvalitnit a rozšířit podmínky pro smysluplné využití volného času dětí a mládeže během školního roku, ale i o letních prázdninách.

 

Projekt "S NÁMI SE NENUDÍTE" nabízí dětem a mládeži PRÁZDNINOVOU DRUŽINU a VÝTVARNOU PRÁZDNINOVOU DRUŽINU formou příměstských táborů a celoroční rozvojové volnočasové aktivity - DĚDEČKOVA DÍLNA, KLUB VAŘENÍ, VÝTVARNÉ A POHYBOVÉ WORKSHOPY.

 

Dále v rámci projektu pořádáme TŘI VELKÉ AKCE pro veřejnost na různých místech v Žamberku. Akce jsou určeny zejména pro děti a jejich rodiče či prarodiče (celé rodiny) a jsou plné soutěží a zábavy. V letošním roce se jedná o PÁLENÍ ČARODĚJNIC, VÍTÁNÍ PRÁZDNIN/LÉTA, DRAKIÁDU.

 

Celoroční aktivity projektu podporují vytváření příležitostí pro smysluplné a aktivní trávení volného času dětí a mládeže vycházející z jejich potřeb a nabízí různé možnosti zapojení i v době školních prázdnin. V rámci projektu chceme vytvářet příznivé a udržitelné podmínky pro děti a mládež ze Žamberka a okolních obcí v zájmovém a neformálním vzdělávání.

 

Dotace na projekt je poskytnuta z rozpočtových prostředků Pardubického kraje v roce 2017 - z dotačního programu "Podpora v oblasti sportu a volnočasových aktivit".


Zpět
PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Newsletter
Přispějte pomocí sbírky Společně za úsměv na pořízení hraček na zahradu pro děti z Azylového domu.
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
KIK finančně podpořil Azylový dům a Krizovou pomoc v Žamberku. Zákazníci z Pardubického kraje přispěli do sbírky KIK dohromady 29 070 Kč.
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za loňský rok jsme takto získali 3698Kč. Děkujeme.
Děkujeme Konzumu a všem, kdo jste se zapojili do sbírky "Společně za úsměv". Na projekt pořízení sportovních potřeb a hraček pro venkovní vyžití dětí z Azylového domu se podařilo vybrat 5 787 Kč.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu