Projekt se zaměřuje na zajištění kvalitní pomoci dětem, které se ocitly v ohrožení.  Projekt přispívá ke zkvalitnění a rozšíření služby pobytové krizové pomoci pro matky s dětmi.  Rozšíření služby spočívá v umožnění využití služby nejen matkám s dětmi a ženám, ale také otcům s dětmi, či případně celé rodině. Zkvalitnění služby spočívá ve zvýšení odbornosti pracovníků krizové pomoci a v zasíťování služby, tzn. navázání bližší spolupráce s ostatními organizacemi a institucemi, rodičem a dítětem, tak aby situace byla co nejrychleji a nejlépe vyřešena. Projekt je financován ze sbírkového fondu Pomozte dětem! Nadace rozvoje občanské společnosti a Českou televizí. Projekt byl zahájen v prosinci a bude pokračovat do konce roku 2013.

Zpět
PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Newsletter
Přispějte pomocí sbírky Společně za úsměv na pořízení hraček na zahradu pro děti z Azylového domu.
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
KIK finančně podpořil Azylový dům a Krizovou pomoc v Žamberku. Zákazníci z Pardubického kraje přispěli do sbírky KIK dohromady 29 070 Kč.
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za loňský rok jsme takto získali 3698Kč. Děkujeme.
Děkujeme Konzumu a všem, kdo jste se zapojili do sbírky "Společně za úsměv". Na projekt pořízení sportovních potřeb a hraček pro venkovní vyžití dětí z Azylového domu se podařilo vybrat 5 787 Kč.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu