Dům na půl cesty je prostřednictvím Individuálního projektu Pardubického kraje spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

V rámci zadávacího řízení v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách byla služba Dům na půl cesty vybrána a je financována od 1. ledna 2010 dosud z Individuálního projektu Pardubického kraje (IP).

Díky projektu lze pomoci mladým lidem po odchodu ze zařízení ústavní výchovy, pěstounské péče či z výkonu trestu osamostatnit se a zapojit se do ekonomického, sociálního a kulturního života společnosti.

Cíle Individuálního projektu Pardubického kraje

* Zajistit dostupnost vybraných sociálních služeb v žádoucím rozsahu a kvalitě na celém území pardubického kraje

* Zajistit návaznost a propojenost sociálních služeb na celém území kraje a vytvořit síť sociálních

* uspokojit potřeby vybraných cílových skupin osob a nabídnout všem potencionálním uživatelům dostupné a kvalitně poskytované služby služeb


Zpět
PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Newsletter
Přispějte pomocí sbírky Společně za úsměv na pořízení hraček na zahradu pro děti z Azylového domu.
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
KIK finančně podpořil Azylový dům a Krizovou pomoc v Žamberku. Zákazníci z Pardubického kraje přispěli do sbírky KIK dohromady 29 070 Kč.
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za loňský rok jsme takto získali 3698Kč. Děkujeme.
Děkujeme Konzumu a všem, kdo jste se zapojili do sbírky "Společně za úsměv". Na projekt pořízení sportovních potřeb a hraček pro venkovní vyžití dětí z Azylového domu se podařilo vybrat 5 787 Kč.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu