SWAP - speciál

4.11.2021 až 5.11.2021
POZOR POZOR na listopad pro vás připravujeme SWAP SPECIÁL !!!!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE - tentokrát přijímáme POUZE PODZIMNÍ A ZIMNÍ OBLEČENÍ A SPOLEČENSKÉ ŠATY A DOPLŇKY - DÁMSKÉ, PÁNSKÉ I DĚTSKÉ - sezóna taneční je v plném proudu, divadla už zase hrají a sezóna plesů tu také bude coby dup. A nezapomínejme také na dětské společenské oblečení pro děvčata i chlapce - např. na svatby, na koncerty a vystoupení ZUŠ...apod.

 

Prosíme, abyste tentokrát nenosili potřeby do domácnosti, knihy a kojenecké oblečení - kromě toho opravdu zimního. Zimní oblečení a společenské šaty potřebují více místa a naše prostory jsou omezené, navíc listopad už nám s vysokou pravděpodobností neumožní vystavit věci venku.

 

Děkujeme ZA SDÍLENÍ a těšíme se, jak se náš záměr podaří zrealizovat - záleží to hlavně na Vás.

 

 

 


Dokumenty ke stažení:
PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Newsletter
Přejeme Vám klidné Vánoce v kruhu rodiny a přátel a do nového roku hodně zdraví.
Děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky Společně za úsměv, kterou již tradičně uspořádal Konzum, obchodní družstvo. Ve sbírce jsme získali celkem 12 420,- na vybavení do volnočasového Klubu bez klíče.
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za uplynulý rok jsme takto získali 2 103Kč. Děkujeme.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu