PETICE NA PODPORU NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ

19.11.2020

Prosíme o pomoc!

Stačí podpis pod petici na podporu neziskových organizací, které pracují s rodinami, dětmi i mládeží. Zapomnělo se na ně! Bez podpůrných programů přestanou plnit svoji nezastupitelnou roli v systému prevence rizikových jevů v rodině i ve společnosti a zvýší se riziko, že mnohé rodiny spadnou do přetíženého sociálního systému.

 

Odkaz na petici zde:

https://www.petice.com/nezapominejte_na_neziskove_organizace_ktere_pracuji_s_rodinami_dtmi_a_mladei_i_ty_dnes_bojuji_o_peiti?fbclid=IwAR2zMRBcBlixdpaLAiDzUeX813y0kGfXTRmau2XKe0I_tFBukhDi7aDhFWk

 

Děkujeme!

PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Newsletter
Přejeme Vám klidné Vánoce v kruhu rodiny a přátel a do nového roku hodně zdraví.
Děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky Společně za úsměv, kterou již tradičně uspořádal Konzum, obchodní družstvo. Ve sbírce jsme získali celkem 12 420,- na vybavení do volnočasového Klubu bez klíče.
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za uplynulý rok jsme takto získali 2 103Kč. Děkujeme.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu