CYKLICKÁ ŽENA

23.9.2021

MILÉ ŽENY, JE TU DALŠÍ PARÁDNÍ NOVINKA PRO VÁS
Od září pro Vás budeme připravovat (zatím v nepravidelných termínech) ŽENSKÝ KRUH s Markétou Verbíkovou - mentorovanou porodní dulou a jednotlivá setkání budou TEMATICKY ZAMĚŘENA.
Začínáme ve čtvrtek 23.9. tématem CYKLICKÁ ŽENA...tedy téma menstruace a jednotlivých fází cyklu. Zveme všechny ženy, které toto téma zajímá a chtějí se dozvědět více.
Dalším připraveným tématem bude 30.9. ŽENSKÁ, BYLINNÁ NAPÁŘKA, plakát připravujeme a již brzy zde také zveřejníme.
Děkujeme za Vaše sdílení a těšíme se na viděnou. Přihlášení předem není nutné, ale pokud nám napíšete, že Vás téma zajímá a chystáte se přijít, budeme rádi za tuto zpětnou vazbu.

 

PŘIDEJTE SE K NÁM KLUB PŘÍZNIVCŮ CESTY PRO RODINU
KDE NÁS NAJDETE
Newsletter
Přejeme Vám klidné Vánoce v kruhu rodiny a přátel a do nového roku hodně zdraví.
Děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky Společně za úsměv, kterou již tradičně uspořádal Konzum, obchodní družstvo. Ve sbírce jsme získali celkem 12 420,- na vybavení do volnočasového Klubu bez klíče.
Rozšiřujeme pomoc tam, kde je potřeba – vznik nové terénní služby leden 2020
Rádi bychom vám představili novou službu – Psychologické poradenství
Milí rodiče malých dětí, víte, že si v rámci celoevropského projektu "Euroklíč" můžete zapůjčit speciální klíč, abyste se dostali na bezbariérová WC po celé ČR a v Evropě?
Dárkový poukaz na služby Centra pro rodinu, Macešky včetně obchůdku a Grafického studia
Podpořte nás nákupem ve vašich oblíbených e-shopech přes WWW.GIVT.CZ. Za uplynulý rok jsme takto získali 2 103Kč. Děkujeme.
ŽENA REGIONU 2018
Jsme hrdým členem Sítě pro rodinu